Tak, zagłosuję w najbliższych wyborach!

Zagłosujemy, bo chcemy mieć wpływ na nasze życia. Zagłosujemy dla siebie samych i naszych bliskich. A Ty, DLA KOGO zagłosujesz?

Kobiet w społeczeństwie jest więcej, ale głosujemy rzadziej, więc to faceci często decydują o naszym życiu. To musi się zmienić - jak najwięcej z nas musi oddać głos w nadchodzących wyborach. Zagłosujmy dla naszych mam, sióstr, przyjaciółek, koleżanek, córek. Zagłosujmy dla siebie samych. Kim jest osoba dla której zagłosujesz?

Do wyborów chodźcie z nami i zagłosujmy razem dla swoich koleżanek, córek, sióstr, dla tych które zapłaciły najwyższą cenę za zepsute prawo i dla tych, które będą żyły już w lepszym, dzięki Wam, kraju. Dla przyjaciółek, które chcą tu wychowywać dzieci i dla tych, które nie chcą mieć potomstwa, dla koleżanek, które myślą o emigracji i dla tych, które chcą wejść do polityki i walczyć o równe prawa 52% Polski.  

Zadeklaruj, że tej jesieni zagłosujesz! Dopisz się do naszej listy i podaj dalej.


My, kobiety, nie wierzymy w to, że uratuje nas jeden “lider” opozycji na białym koniu, czy w białej koszuli z podwiniętymi rękawami - do prawdziwej zmiany potrzeba wielu osób pełnych nadziei, odwagi i z planem działania. Czas wziąć sprawy w wiele rąk i nie bać się użyć swojego głosu. Najnowsze badania wskazują, że wiele z nas, kobiet, nie planuje iść do wyborów tej jesieni, ale to właśnie w nas jest największa siła i nadzieja na zmianę. Teraz jest moment na pójście masowo do wyborów i powiedzenie władzy głośnego “NIE, wasz czas się skończył.”

My, kobiety, chcemy kraju, gdzie żyje się wystarczająco dobrze. Kraju, w którym nie trzeba oglądać rachunków z każdej strony. Kraju dostępnych mieszkań, godnych płac i realnych działań w kierunku transformacji energetycznej i bezpieczeństwa nas wszystkich. Chcemy kraju wolnych ludzi, którzy mają prawo do decydowania o swoim ciele czy związku. Chcemy dbania o naszą przyrodę, pięknych lasów i rzek, które zostaną z nami na lata. Fajnego kraju do życia - po prostu.

Powody, by głosować są różne. Zróbmy to dla siebie samych i innych Polek.

Dopisz się do naszej listy i daj nam znać, że Ty też zagłosujesz. Idźmy do urn razem!

Uwierzmy w swoją siłę i sprawczość, która już przeniosła niejedną górę nie raz zmieniła świat, w którym żyjemy. I nie pozwólcie sobie wmawiać, że te wybory nic nie zmienią - i że nie macie na kogo głosować


Stworzone przez