Ankieta dla osób sprzątających

Cleaners United to nowy sojusz związków zawodowych i organizacji społecznych, które współpracują w celu poprawy warunków pracy osób sprzątających w Wielkiej Brytanii, wspierany przez Centre for Progressive Change. Chcemy zbudować ogólnokrajową kampanię, która dotyczy złych praktyk w branży sprzątającej.

Aby robić to skutecznie, potrzebujemy osób sprzątających, które poprowadzą tę kampanię i wspólnie będą domagać się zmian. Dlatego prowadzimy kampanię słuchania (Listening Campaign) osób sprzątających w całym kraju, aby wysłuchać ich problemów oraz dowiedzieć się co chcą zmienić w swojej pracy.

Poniżej znajdziesz kwestionariusz, w którym możesz wypowiedzieć się na temat największych problemów, z którymi borykają się osoby sprzątające. Wszystkie informacje, które nam udostępniasz, będą traktowane jako całkowicie poufne. Dzięki tym informacjom zbierzemy anonimowe dane i historie, które pomogą nam zrozumieć jakie są największe problemy z którymi borykają się osoby sprzątające.

Jeśli straciłeś/aś pracę z powodu pandemii, odpowiedz na poniższe pytania w kontekście ostatniej wykonywanej pracy.

Po wysłuchaniu 500 osób sprzątających w tym kraju, postaramy się zebrać wszystkich zainteresowanych, aby razem zdecydować na czym powinna skupić się kampania krajowa i opracować plan wspólnych działań. Mamy nadzieję, że do nas dołączysz!

Sponsored by