ES BALSOJU par katras ģimenes pasargāšanu!

Eiropa ir vieta katram no mums, neatkarīgi no dzimuma, izcelsmes, seksuālās orientācijas, materiālā stāvokļa, invaliditātes, vecuma vai citām pazīmēm. Pārāk bieži šīs vērtības paliek tikai vārdos. Piemēram, daudzi viendzimuma pāri saskaras ar situācijām, kur citur noslēgta laulība netiek atzīta mītnes valstī, kā rezultātā likuma priekšā viņi ir "svešinieki" – šīs ģimenes netiek aizsargātas.

Elīna Pinto un Mārtiņš Staķis dodas uz Eiropas Parlamentu aizsargāt visas ģimenes. Viņi strādās kopā ar citiem Latvijas pārstāvjiem un Eiropas partneriem, lai nodrošinātu laulību vienlīdzību. Tavs balsojums būs skaidrs mandāts, kas pateiks – mums rūp visas ģimenes un mēs sagaidām, ka tās tiks sargātas!

Šī iniciatīva pieprasa šādu darbu no politiķiem:
Iestāties par laulību vienlīdzību visā Eiropas Savienībā. Valstīm jāatzīst arī ģimenes, kas reģistrētas citā dalībvalstī.

Pasaki politiķiem, ka Tu sagaidi Eiropu, kurā katra ģimene ir pasargāta!

Šī iniciatīva ir viena no astoņām, par kuru vari balsot, lai pateiktu – "šis ir svarīgi man un maniem tuviniekiem, un es sagaidu rezultātus." Un rezultāts būs! Mēs nesīsim Tavas iniciatīvas uz Briseli un cīnīsimies par to ieviešanu. Ja piekritīsi saņemt ziņas ar aktualitātēm, arī regulāri atskaitīsimies par paveikto un vēl darāmo. Tavs viedoklis ir mūsu darbs!